Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Aurum Cerny Dul - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Aurum Cerny Dul - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Aurum Cerny Dul - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Aurum Cerny Dul - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Adresa:
Hotel Aurum
Cerny Dul 83
Cerny Dul 54344
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Aurum ubytovanie Cerny Dul Aktuálne počasie: jasnoDenná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s


 

Hotel Krkonoše Aurum Ubytovanie Černý Důl Česká Republika Hotel Ubytovanie Krkonose

Hotel Cerny Dul Aurum

Vážený hostia,
hotel Aurum sa nachádza v obci Černý Důl na úpatí Čiernej hory v Krkonošíach. Je umiestnený v novej, štylovej budove s vlastným parkoviskom. Tu sa Vám ponúka ubytovanie v jedno-, dvoj- a trojlôžkových izbách a apartmánoch o celkovej kapacite 75 lôžok. K hotelu patrí tiež dependence Jáma s 31 lôžkami. Každá izba je vybavená sprchovým kútom, WC, TV so satelitným príjmom, telefonom a centrálnym videom.

Stravovanie zaisťuje reštaurácia s pestrým výberom jedál a nápojov, vo večerných hodinách môžete posedieť v  nočnom baru, v letnom obdobiu sa potom občerstviť na terasách.

Pre konanie rôzných spoločenských, kulturných i pracovných akcii je Vám k dispozicii společenský sál pre 150 osôb a salonek pre 24 osôb s veškerou potrebnou komunikačnou technikou.

Pre zpríjemnenie pobytu v našom hotelu môžete využíť tenisové kurty, bazény, sauny, solária, posilovne, telocvične, kosmetiky a dvoudráhového kuželníku. Poskytujeme tiež kompletné rehabilitačné služby, zaisťované odborným perzonálom, zajisťujeme požičiavanie horských bicyklov, spoločenských hier a kulečníku.

V léte poskytuje okolie hotelu ideálne terény pre horskú turistiku, v zime pre lyžovánie. Bližšie informacie o SKI PARKu ČERNÝ DŮL na: www.skipark.org.


Hotel Cerny Dul Aurum - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Cerny Dul Aurum - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Cerny Dul Aurum - možnosť pripojenia na internetHotel Cerny Dul Aurum - k dispozícii letná terasaHotel Cerny Dul Aurum - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Cerny Dul Aurum - hotel má reštauráciuHotel Cerny Dul Aurum - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Cerny Dul Aurum - akceptuje creditné karty VISAHotel Cerny Dul Aurum - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Cerny Dul Aurum - akceptuje creditné karty JCBHotel Cerny Dul Aurum - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Cerny Dul Aurum - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Cerny Dul Aurum - Iybz sú vybavené televízoromHotel Cerny Dul Aurum - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Cerny Dul Aurum - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
Email: hotel-aurum-krkonose@cz-hotel.eu